Srdečne vás pozývam na novoročnú zvukoterapiu/soundhealing s tibetskými miskami.
Hlavným zámerom pre tento soundhealing bude kvantovanie/vizualizovanie si nového roka, nových príležitostí a nových krajších začiatkov.
Vibrácie a frekvencie sú všade prítomné od počiatku vesmíru a ovplyvňujú naše každodenné bytie. Holistická metóda liečenia pomocou vibrácií sa používa už niekoľko tisíc rokov.
Zvukoterapia prináša uvoľnenie a relaxáciu (uvoľňuje svalové a energetické bloky), odbúrava stres, pozitívne ovplyvňuje činnosť mozgu – synchronizuje mozgové vlny a hemisféry a navodzuje kľud, dobíja telo energiou, upravuje krvný tlak a harmonizuje psychiku, pomáha pri poruchách so spánkom a mnoho iných benefitov, ktoré sú nám dostupné. Pri zvukoterapii sa využívajú hudobné a rituálne nástroje, ktoré sú známe tisícky rokov, slúžiace na ozdravovania tela a harmonizáciu mysle.
Deky, podložky a vankúše sú k dispozícii v štúdiu ale môžete si priniesť vlastné.
Prineste si prosím fľašu s vodou. Odporúčame aj teplejšie ponožky, keďže počas terapie sa leží a z človeka rýchlo “odíde” teplo ?
V deň podujatia pite dostatok tekutín!
Pokiaľ navštevujete odborného lekára (psychológ/psychiater), trpíte psychickými chorobami, alebo beriete lieky na psychiku, je potrebná konzultácia!
Termín konania: 26.1.2023
18:30- 20:00
Miesto konania: SPOLOČNE RÁSŤ, o.z.
Hollého 12, Malacky
Registrácia: info@spolocnerast.sk
Cena: 20€ za osobu
Teším sa na Vás ?♥️
Majo ??
Pochádza zo Senca a momentálne pôsobí v Trnave. Sebarealizácii sa venuje od roku 2012 kedy začali na zemi veľké zmeny. Dlho hľadal čo je jeho zmyslom života a vďaka yoge a filozofii ktoré je jej súčasťou prišiel na to, že pomáhať ľuďom je poslanie pre ktoré sem prišiel. 8 rokov učí yogu (hatha yoga, ashtanga yoga) a 5 rokov sa venuje zvukoterapiám.