Srdečne vás pozývame na kundalini meditáciu spojenú so zvukoterapiu/soundhealing s tibetskými miskami a inými magickými nástrojmi🤩🎶
Kundalini je prapôvodná energia ktorá ukrýva obrovský potenciál v každom z nás. Túto energiu, ktorá sa sídli medzi prvou a druhou čakrou zobrazovali už staré civilizácie v podobe hada krútiaceho sa okolo energetických čakier. Vďaka nej dokážeme otvoriť a brebudiť naše čakry.
Osho bol tak trochu kontroverzný mystik a duchovný guru ktorý pochádzal z Indie.
Osho vytvoril dynamickú meditáciu na prebudenie kundalini energie, ktorá napomáha uvoľneniu zablokovanej energie, tú môžeme nasledovne premeniť na energiu tvorivú, liečivú, prichádza pociť štastia, napojenie sa na naše skutočné JA.
Princíp dymamickej meditácie spočíva v štyroch 15.minútových sekvenciách. Prvých 15.minút sa snažíme vytriasť a vyskákať všetku negatívnu energiu a emócie ktoré ktoré už nepotrebujeme.
Druhá sekvencia je o svojom prejavení cez jemný pohyb ktorý chceme v danom okamihu robiť na hudbu. Počas tretej časti stojíme nehybne v stoji, alebo v sede a pozorujeme zmeny ktoré sa udiali. Na konci v shavashane (ľah na zemi) so zavretými očami pozorujeme svoje vnútro ale aj okolie, ale snažíme nehodnotiť a intregrovať.
V druhej polovici Vás pomocou meditácie a tibetských mís uvediem do stavu aktivácie čakier.
Vibrácie a frekvencie sú všade prítomné od počiatku vesmíru a ovplyvňujú naše každodenné bytie. Holistická metóda liečenia pomocou vibrácií sa používa už niekoľko tisíc rokov.
Zvukoterapia prináša uvoľnenie a relaxáciu (uvoľňuje svalové a energetické bloky), odbúrava stres, pozitívne ovplyvňuje činnosť mozgu – synchronizuje mozgové vlny a hemisféry a navodzuje kľud, dobíja telo energiou, upravuje krvný tlak a harmonizuje psychiku, pomáha pri poruchách so spánkom a mnoho iných benefitov, ktoré sú nám dostupné. Pri zvukoterapii sa využívajú hudobné a rituálne nástroje, ktoré sú známe tisícky rokov, slúžiace na ozdravovania tela a harmonizáciu mysle.
Prineste si prosím fľašu s vodou, deku, podložku a vankúš. Odporúčame aj teplejšie ponožky, kedže počas terapie sa leží a z človeka rýchlo “odíde” teplo 🙂
V deň podujatia pite dostatok tekutín!
Pokiaľ navštevujete odborného lekára (psychológ/psychiater), trpíte psychickými chorobami, alebo beriete lieky na psychiku, je potrebná konzultácia!
Termín konania: 23.3.2023
18:00-20:30
Miesto konania: SPOLOČNE RÁSŤ, Hollého 12, Malacky
Registrácia: info@spolocnerast.sk
Cena: 30€ za osobu
Teším sa na Vás 🙂♥️
Majo 🧘🤍
Pochádza zo Senca a momentálne pôsobí v Trnave. Sebarealizácii sa venuje od roku 2012 kedy začali na zemi veľké zmeny. Dlho hľadal čo je jeho zmyslom života a vďaka yoge a filozofii ktoré je jej súčasťou prišiel na to, že pomáhať ľuďom je poslanie pre ktoré sem prišiel. 8 rokov učí yogu (hatha yoga, ashtanga yoga) a 5 rokov sa venuje zvukoterapiám.