Inštrukcie pre prihlasovanie do rezervačného systému

Inštrukcie ako používať rezervačný systém www.spolocnerast.sk

 

REGISTRÁCIA

 1. Zaregistrujte sa cez tlačidlo “prihlásenie” a vytvorte si účet.
 2. Na email príde potvrdenie registrácie a odkaz na aktiváciu účtu. Kliknutím na aktiváciu účtu Vás systém vyzve na vytvorenie hesla. V prípade, že Vám aktivácia nefunguje overte správne nastavenie cookies vo Vašom prehliadači. V prípade, že sa Vám nedarí, kontaktujte prosím podporu systému na support@sportimea.com.

 

PRIHLÁSENIE / REZERVÁCIA

 1. Prihláste sa do systému cez tlačidlo prihlásenie, zadajte email alebo užívateľa a heslo.
 2. Po prihlásení si vyberte lekciu a rezervujte svoje miesto. Číslo pred lomítkom zobrazuje obsadenosť a číslo za lomítkom celkovú kapacitu lekcie.
 3. Ak máte permanentku, systém ponúkne uplatniť vstup z permanentky, druhá možnosť je jednorazový vstup (aktuálne je ešte možná platba za jednorazový vstup v hotovosti na mieste). Odporúčame však pre Vaše pohodlie zakúpiť permanentku alebo kredit. Možnosti nájdete nižšie.

 

ZRUŠENIE REZERVÁCIE

Rezerváciu je možné zrušiť len cez online rezervačný systém. Odhlásenie je možné 4h pred začatím lekcie, ktorá sa koná v poobedňajších a večerných hodinách a 12h pred začatím lekcie, ktorá sa koná v doobedných hodinách.

 1. Prihláste sa do systému cez tlačidlo prihlásenie, zadajte email alebo užívateľa a heslo.
 2. Po prihlásení si vyberte lekciu, z ktorej sa chcete odhlásiť a zrušenie rezervácie vykonáte tlačidlom Odhlásiť.
 3. V prípade, že sa z lekcie včas neodhlásite a nedostavíte sa, bude účtovaný plný poplatok za účasť na lekcii. Automaticky z kreditu alebo permanentky, príp. v hotovosti na ďalšej lekcii.

 

PERMANENTKY

Systém Vám ponúkne kúpu permanentky:

Permanentka 10vstupov v cene 50€ – obsahuje 10 vstupov na lekcie podľa ľubovoľného výberu. Platnosť je 3mesiace.

KREDIT 30 v cene 30€ – obsahuje 5 vstupov na lekcie podľa ľubovoľného výberu. Platnosť je 3roky.

KREDIT 60 v cene 60€ – obsahuje 10 vstupov na lekcie podľa ľubovoľného výberu. Platnosť je 3roky.

 

 1. Prihláste sa do systému cez tlačidlo prihlásenie, zadajte email alebo užívateľa a heslo.
 2. Po prihlásení sa zobrazí „Ponuka služieb“ kde je možné objednať permanentky.
 3. Permanentku je možné zakúpiť aj osobne v našom štúdiu (vstup na lekciu bude povolený hneď po jej objednaní, úhradu je možné realizovať aj dodatočne) alebo preniesť do nového systému kredit z aktuálnej permanentky (v tomto prípade nám prosím napíšte meno a počet zostatkových vstupov), prípadne ešte dočerpať kredit z permanentky manuálne na lekcii.

 

KREDITNÝ SYSTEM

Kredit v ľubovoľnej výške je možné si nabiť v hotovosti v štúdiu alebo bankovým prevodom, jeho platnosť je neobmedzená. Ak ho nevyčerpáte, je možné ho vrátiť. V tomto prípade nás prosím kontaktujte mailom na info@spolocnerast.sk.